• 26454618
  • shayeganwin.co@gmail.com
  • ساعت کاری: 09:00-17:00

TV

 

 

پروژه اجرا شده توسط مجموعه شایگان صنعت سعادت میباشد.
محل پروژه شهرک آویشن واقع در شهر دماوند که پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک با سطح مقاطع TH60 و Ts115 با رنگ MB4 آنادایز مات میباشد و از بهترین یراق آلات آلمانی استفاده شده است.
پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک برای مناطق آب و هوایی مثل دماوند، فیروزکوه و جاهای سردسیر بهترین انتخاب میباشد.
پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک آکپا سطح مقاطع زیادی دارد که شما می توانید با مجموعه شایگان صنعت سعادت تماس گرفته و بهترین مشاوره را دریافت کنید.

این سری پروفیل یکی از پرکاربرد ترین سطح مقاطع در آلومینیوم ترمال بریک است که در این سطح مقطع پنجره ها به دو صورت دوحالته tilt&turn یا به صورت turn می باشد .
قابل ذکر است شرکت شایگان با داشتن گروهی مجرب در تولید بهترین کیفیت را با پروفیل های آکپا می تواند به شما ارائه دهد .
و همانطور که در فیلم مشاهده می‌کنید مجموعه شایگان تولید پنجره های خود را با استاندارد آکپا انجام می‌دهد و برای همین است که توانسته از این مجموعه گواهینامه گرید A+ را دریافت کند.

این سری پروفیل یکی از پرکاربرد ترین سطح مقاطع در آلومینیوم ترمال بریک است که در این سطح مقطع پنجره ها به دو صورت دوحالته tilt&turn یا به صورت turn می باشد .
قابل ذکر است شرکت شایگان با داشتن گروهی مجرب در تولید بهترین کیفیت را با پروفیل های آکپا می تواند به شما ارائه دهد .
و همانطور که در فیلم مشاهده می‌کنید مجموعه شایگان تولید پنجره های خود را با استاندارد آکپا انجام می‌دهد و برای همین است که توانسته از این مجموعه گواهینامه گرید A+ را دریافت کند.

بازشو آکاردئونی آلومینیوم ترمال بریک

پنجره دوجداره آکاردئونی (Folding )

پنجره دوجداره آکاردئونی به صورت لولایی و در یک سمت از چهارچوب درب یا پنجره قرار می گیرند.

این مدل برای مکان هایی که به یک درب و یا دهانه ی بزرگ برای رفت و آمد نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین این نوع پنجره چشم اندازی بدون مانع را نیز به وجود می آورد.

سیستم هایی از این نوع برای پوشش دهانه های بزرگ مانند نمایشگاه های اتومبیل،رستوران ها،محیط های سرگرمی و… ایده آل میباشند.

بهتر است که این نوع بازشو در عرض های بالاتراز ۲متر استفاده شود.

تعداد لنگه های بازشو بین ۳ تا ۷ لنگه می باشد.

حداکثر ابعاد عرض تا ۶ متر و ارتفاع تا ۲/۴۰ می باشد.

یراق آلات این مدل پنجره بدلیل کیفیت بالا و پیچیدگی قطعات و نصب از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

در صورت عدم مونتاژ صحیح یراق آلات،پروفیل غیرمنطبق و نصب نادرست پنجره آکاردئونی ،کارایی آن نیز دچار اختلال می شود.

آکپا برای این مدل پنجره از سطح مقطع آکاردئونی استفاده میکند ولی اگر کارفرما تمایل داشته باشد میتواند از سری TH60 آلومینیوم هم برای این نوع مدل پنجره دوجداره استفاده کند.

آلومینیوم ترمال بریک سه ریل

آلومینیوم ترمال بریک سه ریل با سطح مقطع ۱۴۳ آکپا که سه لت بازشو به داخل دیوار حرکت می‌کند.

پروفیل های TS143 و TS115 که ترمال بریک هستند و عایق رطوبت و هوا بیشتری نسبت به سری نرمال دارند،با یراق لیفت واسلاید و کشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این سری پروفیل هارا میتوان به صورت:
۱_ تک ریل
۲_ جفت ریل
۳_ سه ریل

مورد استفاده قرار داد.

معمولا پروفیل TS143 سه ریل
برای مواقعی استفاده می‌شود که بازشو بیشتری از پنجره بخواهیم.
و این پنجره استحکام بیشتری دارد ، و به همین علت هست که در ابعاد بزرگ تر مورد استفاده قرار میگیرد.

مشخصات فنی پروفیل در ذیل برای شما آمده است:
وزن لنگه کشویی ۳۰۰ الی ۴۰۰ کیلو(بستگی به ابعاد دارد)
عرض فریم ۲۱۷ mm
عرض لنگه ۷۰ m
ضخامت جداره یا دیواره ۲/۲ m

بازشو لیفت و اسلاید ۱۴۳ ترمال بریک آکپا در آیسا مبل جاجرود با عرض ۱۲ متر
آکپا آلومینیوم

با توجه به این که در برخی مواقع کودکان امکان باز کردن پنجره ها را دارند، قفل ایمنی را تهیه کرده است که بتواند از این مشکل پیشگیری کند و همچنین این قفل برای جلوگیری از ورود دزد و سرقت از منازل مناسب است.

ویژگی این قفل ایمنی، هشدار دهندگی آن است. شما می توانید باز شدن در ورودی را کنترل کنید. روش کار به این صورت است که در زمانی که پنجره ها و درها باز می شوند، زنگ هشدار به صدا در می آید و قفل باز نخواهد شد.

با نصب قفل کودک در پنجره های یو پی وی سی و آلومینیومی، درهای فولادی و بالکن های شیشه ای می توانید از بازکردن پنجره ها و درها توسط کودکان جلوگیری کنید.

این قابلیت به خصوص برای افرادی که در طبقات بالای ساختمانهای چند طبقه زندگی می کنند، موثر است

درب کشویی دفنی ترمال بریک TS168:

جدیدترین سری کشویی لیفت اسلاید که همگام با تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید شده است، همانطور که از نام آن پیداست پروفیل با عرض فریم ۱۶۸mm و با عرض لنگه ی ۷۰mm عرضه شده است.

عمده تفاوت این سری با سایر سری های لیفت اسلاید دفنی بودن پروفیل کف فریم میباشد که این مزیت باعث حذف پاخوری و همسان شدن کف سازی ساختمان با سطح فریم می شود. سیستم جدید لیفت اسلاید کشویی Ts168 با قابلیت نصب یراق kG400 اروپایی میباشد و همچنین در این سیستم امکان نصب پروفیل وادار باریک جهت‌ افزایش دید بصورت پانورامایی و با طراحی خاصی که بدون نیاز به دستگیره کششی مجزا این امکان را به مشتری می دهد که به راحتی و با کمک خود پروفیل آلومینیومی پنجره هایی با ابعاد بزرگ را به حرکت درآورد.

سیستم لیفت اسلاید کشویی TS168 با آب بندی و هوا بندی کامل و همچنین با دارا بودن محل آبرو که بر روی خود فریم طراحی شده است باعث می شود که از ورود آب به داخل ساختمان جلوگیری نموده و همچنین می توان آن را به سیستم فاضلاب آب باران متصل نمود.

از دیگر حالت های بازشو درب و پنجره Upvc(یو پی وی سی) و آلومینیوم میتوان، بازشو Upvc یا آلومینیوم آکاردئونی Fold & Slide را نام برد. این نوع بازشو بدلیل کم جا بودن هنگام باز شدن، بهتر است در عرض های بالاتر از ۲ متر استفاده شود.

درب و پنجره دوجداره آکاردئونی بطور معمول در فضاهایی که رابط بین فضای داخلی و فضای بیرونی مانند تراس و بالکن ویلاها و همچنین ترکیب دو فضا (برای حذف مانع و ایجاد فضای بیشتر ) استفاده می شود. شرکت شایگان صنعت سعادت نماینده رسمی A+ شرکت آکپا ایران تولید کننده درب و پنجره های آکاردئونی یا فولدینگ میباشد .
امروزه در تمامی پروژه هایی که نیاز به حداکثر بازشو را داشته باشند اما کمترین فضای اشغال شده را در زمان باز شدن بخواهند تنها گزینه آنها درب اتوماتیک فولدینگ خواهد بود .

معرفی سیستم نرده شیشه ای اسپیگات

نرده شیشه ای اسپیگات به علت نصب آسان و سریع یکی از سیستم های پر طرفدار ی نرده شیشه ای می‌باشد. هندریل شیشه ای اسپیگات از پایه های نگهدارنده که معمولا ابعادی بین ۱۵ تا ۲۵ سانتی متر دارند و از جنس های فولادی ، آلومینیوم و استیل ساخته شده و نصب می شوند. این پایه ها فرم های مختلفی مانند مقطع مربع و یا دایره و حتی اشکال هندسی سفارشی دیگر نیز ساخته می شوند.

مزایای استفاده از نرده شیشه ای اسپیگات

مزیت نصب این نرده ها سرعت نصب بالا می باشد .به دلیل اینکه روی کار نصب میشود نیاز به تخریب ندارد و نهگام نصب توسط بولت های مناسب نصب میگردد .
یکی دیگر از مزایای این سیستم امکان عبور آب به راحتی از زیر شیشه ها و ما‌‌بین پایه ها وجود دارد. و نظافت و نگهداری این نرده شیشه ای بسیار آسان می‌باشد. این مزیت باعث شده است که این نوع نرده شیشه ای بیشتر در محوطه کنار استخر ها و محل هایی که نیاز به عبور آب دارند بیشتر مورد انتخاب قرار گیرند.
از نظر اقتصادی هم این نوع نرده شیشه ای دارای قیمت مناسب تری می باشد .و ظرافت و زیبایی خاصی به پروژه می دهد
مکان های که از حفاظ شیشه ای اسپیگات استفاده

تفاوت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک با نرمال این است که پنجره ترمال بریک باعث جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی و برعکس آن می شود.
در پروفیل های آلومینیوم ترمال بریک تیغه های پلی آمید قرار گرفته میشود
که موجب عدم انتقال حرارت در پروفیل است. امکان نفوذ گرما ، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امکان دو رنگ بودن نمای داخلی و خارجی را میسر می سازد. پلی آمید خواص مکانیکی خود را در حرارت های بالا در برابر مواد شیمیایی و آب و اشعه UV حفظ می کند.

بالا بودن استحکام و طول عمر بالا از دیگر مزایای تیغه های پلی آمید می باشد. در صورت استفاده از سیستم پنجره ترمال بریک ، ۳۸% کاهش اتلاف انرژی حرارتی در فصل سرما و ۳۲% کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل گرما ، ۲۸% کاهش مصرف سوخت و ۲۰% کاهش هزینه در سرمایه گذاری اولیه تأسیسات است و به میزان قابل توجهی از آلودگی صوتی جلوگیری می شود.

مزایای استفاده از پنجره آلومینیومی ترمال بریک به صورت خلاصه:
✅صرفه جویی در انرژی
✅استحکام بیشتر
✅عایق بندی بهتر

پنجره های دوجداره کشویی Lift&Slide سری TS143 آکپا نوعی از پنجره های آلومینیوم ترمال بریک هستند که قابلیت اجرا در ابعاد بزرگ را دارند، برای پروژه های ویلایی که View زیبایی دارند مناسب میباشد و از آنجا که این پنجره های بصورت ریلی هستند فضای زیادی را نمیگیرند و بصورت کشویی داخل یکدیگر قرار میگیرند.
در این سری از پروفیل ها شیشه های دو جداره یا چند جداره قابلیت استفاده را دارند و در این سری از پروفیل ها شیشه های Over size یا جانبو سایز را میتوان اجرا نمود.
در این سطح مقطع با عرض بالای ۷ متر و ارتفاع های ۴ متر هم قابلیت اجرایی دارد و در صورت نیاز بصورت دایکست که در محل پروژه مونتاژ میگردد.

توضیحات ضخامت این سری پروفیل در ذیل برای شما آمده است:
وزن لنگه کشویی ۳۰۰ الی ۴۰۰ کیلو
عرض فریم ۱۴۳ mm
عرض لنگه ۷۰ m
ضخامت جداره یا دیواره ۲/۲ m