• 26454618
  • shayeganwin.co@gmail.com
  • ساعت کاری: 09:00-17:00

پنجره دو جداره و سه جداره

  • خانه
  • /
  • پنجره دو جداره و سه جداره

برای مشاهده پروژه های ما به پایین صفحه مراجعه کنید

طراحی انواع پنجره های دوجداره در مدل های مختلف توسط مهندسین مجرب در کمترین زمان ممکن، شما میتوانید با انتخاب گزینه مورد نظر خود و تماس با شرکت شایگان ، داشتن پنجره هایی با کیفیت و همچنین با گارانتی محصول را تجربه کنید ، پنجره دوجداره پروفیل وین تک ، دوجداره پروفیل ویستابست ، دوجداره پروفیل واکاکرویتز دوجداره آلومینیوم همگی از پروفیل های مرغوب و درجه یک کشور می باشد  که از پروژه های رایج شرکت شایگان میباشد. همچنین در صورت سوال در مورد انواع درب و پنجره دوجداره  و نیاز به راهنمایی برای خرید بهترین محصول ، متناسب با ساختمان شما از کارشناسان شرکت شایگان مشاوره بگیرید.

گروه صنعتی شایگان برای رفاه حال مشتریان خود شرایط ویژه ایی در نظر دارد که عبارتند از :

گارانتی دسته

تعویض یراق آلات ترکیه ای تا ۵ سال بعد از تاریخ نصب و یراق آلات آلمانی تا ۱۰ سال بعد از نصب است.

رگلاژ درب و پنجره های نصب شده به مدت ۲ سال بعد از نصب به صورت رایگان انجام می شود.

تمامی پروفیل ها دارای بیمه نامه و ضمانت تعویض میباشد. ارایه ضمانت نامه کتبی برای کلیه محصولات.

پروژه های اجرایی پنجره شایگان دارای پروفیل های متفاوتی است که عبارتند از : پروفیل ویستابست ، پروفیل وینتک ، پروفیل وینسا ، پروفیل ساراری ، پروفیل آلومینیوم اکپا ، هر کدام از این پروفیل ها دارای ویژگی های خاصی می باشد ، برای دریافت جزئیات بیشتر با شرکت شایگان در تماس باشید.

از دیگر خدمات شرکت شایگان طراحی و ساخت انواع درب و پنجره سه جداره و … میباشد، همچنین متخصصین و طراحان ما شما را در بازسازی  انواع پنجره همراهی میکنند.

همچنین برای مشاهده آخرین نمونه کارها ، ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

راه های ارتباطی با شرکت و کارخانه در صفحات تماس با ما درج شده است ، همچنین میتوانید از فرم تماس با ما برای مشاوره استفاده نمایید با ما در تماس باشید.

پنجره دوجداره